Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

Środki do pielęgnacji podłóg

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Loba Cleaner 1l
Cena: 28,00 zł
szt.
Loba Cleaner 1l

Wysoko skoncentrowany środek czyszczący o przyjemnym zapachu, nie uszkadzający czyszczonych powierzchni. Do mycia podłóg lakierowanych.

 

Loba FloorCare 1l
Cena: 45,00 zł
szt.
Loba FloorCare 1l

Loba FloorCare jest uniwersalnym środkiem pielęgnującym na bazie wodnej, do niemal wszystkich rodzajów podłóg. Zalecany do pielęgnacji pokrytych lakierem parkietów gotowych, podłóg korkowych oraz elastycznych wykładzin i posadzek kamiennych w pomieszczeniach.

 

Loba FloorCare Matt 1l
Cena: 59,00 zł
szt.
Loba FloorCare Matt 1l

Loba FloorCare Matt jest środkiem na bazie wodnej polecanym do pielęgnacji matowych podłóg korkowych, parkietów oraz parkietów gotowych, lakierowanych fabrycznie.

 

Loba ParkettOil 1l
Cena: 59,00 zł
szt.
Loba ParkettOil 1l
Prosty w użyciu olej pielęgnacyjny na bazie naturalnych składników. Utrzymuje matowy wygląd podłóg olejowanych, nie nabiera połysku. Bieżąca pielęgnacja może być także przeprowadzana etapowo. Odświeża podłogę, usuwając jednocześnie zarysowania i silnie przylegające zabrudzenia. Dodatkowo niweluje lekkie uszkodzenia w oleju podkładowym. Zalecany środek do pielęgnacji impregnowanych olejem podłóg drewnianych, podłóg korkowych i parkietu.
Loba ParkettSoap 1l
Cena: 65,00 zł
szt.
Loba ParkettSoap 1l
Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych, kamiennych i korkowych.
Loba WaxCleaner 1l
Cena: 49,00 zł
szt.
Loba WaxCleaner 1l
Wodorozcieńczalny koncentrat do czyszczenia podłóg. Zalecany do olejowanych i/lub woskowanych podłóg drewnianych, korkowych oraz parkietu
Click Shop | Hosting home.pl